ELSANTECH Sp. z o.o.

uL. Lirowa 48
02-387 WARSZAWA

 

Kontakt

 

tel. 22 10 12 896

fax. 22 10 12 897
email: biuro@elsantech.pl

 

 

Prezes Zarządu

 

mgr inż. Kamil Niestępski

Dział sanitarny i finanse

e-mail: k.niestepski@elsantech.pl

 

 

 

Specjalista ds.pozyskiwania funduszy unijjnych

 

mgr Żaneta Niestępska

Administracja

e-mail: z.niesteoska@elsantech.pl

 

 

 

Radca Prawny

 

Michał Wójcik

Dział prawny

e-mail: biuro@elsantech.pl

 

 

 

Dyrektor ds. robót sanitarnych

 

inżJacek Koniec

Dział sanitarny

e-mail: j.koniec@elsantech.pl

 

 

 

Kierownik grupy robót sanitarnych

 

Oleksii Demchenko

Dział sanitarny

e-mail: o.demchenko@elsantech.pl

 

 

 

Kierownik  robót sanitarnych

 

Radosław Niestępski

Dział sanitarny

e-mail: r.niestepski@elsantech.pl

 

 

 

Kosztorysant branży sanitarnej

 

inżDawid Kiciak

Dział sanitarny

e-mail: d.kiciak@elsantech.pl

 

 

 

 

Specjalista ds.robót sanitarnych

 

Tomasz Ołdak

Dział sanitarny

e-mail: elsanetch@elsantech.pl

 

 

 

 

Brygadzista robót instalatorskich

 

Aleksandr Laikowski

Dział sanitarny i elektryczny

e-mail: a.laikowski@elsantech.pl

 

 

 

 

Technik robót instalatorskich

 

Wiesław Drążkiewicz

Dział sanitarny i elektryczny

e-mail: elsantech@elsantech.pl

 

 

 

 

technik ds logistyki

 

 Ihor Yelamin

Dział budowlany , logistyka i transport

e-mail: p.wojtunik@elsantech.pl

 

 

 

 

 

 

Członek Zarządu

 

mgr inż. Konrad Wilk

Dział elektryczny i marketing

e-mail: k.wilki@elsantech.pl

 

 

 

Dyrektor Administracyjny

 

mgr  Milena Piątek

Administracja

e-mail: m.piatek@elsantech.pl

 

 

 

Kierownik biura

 

Olga Kisiel

Administracja

e-mail: biuro@elsantech.pl

 

 

 

Sekretariat

 

Magdalena Oniszczuk

Administracja

e-mail: sekretariat@elsantech.pl

 

 

 

Kierownik robót liniowych

 

inż. Paweł Wojtunik

Dział budowlany , logistyka i transport

e-mail: p.wojtunik@elsantech.pl

 

 

 

Kierownik grupy robót elektrycznych

 

Vasyl Demianenko

Dział elektryczny

e-mail: v.demianenko@elsantech.pl

 

 

 

Inżynier robót elektrycznych

 

Adrian Cięszczyk

Dział elektryczny

e-mail: a.cieszczyk@elsantech.pl

 

 

 

 

Inżynier robót elektrycznych

 

inż. Oleksandr Lavorskyi

Dział elektryczny

e-mail: o.lavorskyi@elsantech.pl

 

 

 

 

Brygadzista robót elektrycznych

 

Maxim Shyrba

Dział elektryczny

e-mail: elsantech@elsantech.pl

 

 

 

 

Brygadzista robót elektrycznych

 

Oleksandr Herajmowicz

Dział elektryczny

e-mail: elsantech@elsantech.pl

 

 

 

Brygadzista robót elektrycznych

 

Andrii Chikailo

Dział elektryczny

e-mail: elsantech@elsantech.pl

 

 

 

Brygadzista robót elektrycznych

 

Ilia Havelowski

Dział elektryczny

e-mail: elsantech@elsantech.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Powered by: www.strony-responsywne.com