GRUPA ELSANTECH 

uL. Jana Kochanowskiego 45 
01-864 WARSZAWA

 

Kontakt

 

tel. 22 10 12 896

fax. 22 10 12 897
email: biuro@elsantech.pl

 

 

Grupa Elsantech jest zespołem wyspecjalizowanych podmiotów stworzonych do budowania nowoczesnych obiektów. Grupa wywodzi się z firmy Elsantech założeonej w 2014r.

 

Elsantrech Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się szeroko rozumianą branża elektryczną i sanitarną. Spółka dokonuje kompleksowej realizacji inwestycji kubaturowych, przemsyłowych, użyteczności publicznej. 

 

Elsantech HVAC&BMS zajmuje się specjalistycznymi robotami instalatorstwa sanitarnego w zakresie wentylacji i klimatyzacji oraz automatyki budynkowej w tym zarządzania systemami HVAC w budynku. Elsantech HVAC&BMS wykonuje instalacje w obiektach kubaturowych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej. 

 

Elsantech Energetyka zajmuje sie montażem linii kablowych oraz urządzeń energetycznych oraz teletechnicznych. Spółka zajmuje się montażem kabli nn, SN, WN oraz światłowodów i  Wewnętrznych Linii Zasilajacych. Elsantech Energetyka wykonuje obiekty energetyczne takie jak Farmy Wiatrowe i Fotowoltaiczne, przyłącza SN, stajce energetyczne i roboty infrastrukturalene. 

 

Firma zarządzana jest przez dwóch inżynierów posidających kierukowe wykształcenie, doświadczenie oraz pasję do budowania nowoczesnych projektów. Zdobywaliśmy doświadczenie na największych i najbardziej prestiżowych budowach na terenie całej Polski. Stały, zrównoważony i dynamiczny rozwój w oparciu o wykwalifikowaną kadrę, pozwala nam na podjęcie się udziału w największych projekt. Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu oraz współpracy z wieloma firmami z branży budowlanej podejmiemy się najbardziej zaawansowanych projektów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Powered by: www.strony-responsywne.com